ТОРКНИСЯ ДО СЛОВА

Навіть у літню пору не припиняє звучати поезія у  бібліотечній філії № 13. Простора зала літературно-мистецького хабу манить до своїх стін не тільки добре знайомих відвідувачів і друзів, а й нових талановитих особистостей. Поціновувачів поетичного слова та тих, хто його створює.


Так і сьогодні, із презентацією нової збірки до нашої бібліотеки завітав вінницький поет Василь Пенедюк.


Все життя чоловік мав професію інженера-будівельника, а за перо взявся вже у зрілому віці, коли вийшов на пенсію. Але це аж ніяк не завадило йому освоїти ще й поетичну ниву та плідно працювати на ній. Як результат - шоста збірка поезій "КОЛЮЧА ОЖИНА",  народження якої святкуали сьогодні.

За плечима автора вже ціла валіза поетичних видань. Серед них: «Тепло твоїх долонь», «Закохана осінь», «Бабине літо»,  «Простір без меж», «Постріл Купідона» та «Колюча ожина».

Слухаючи поезію Василя Пенедюка, глядачі аплодували, поринаючи щоразу то в ліричний настрій кохання, то усміхались жартівливим віршам. А час від часу і стискали кулаки, коли автор декламував патріотичну поезію, яка увійшла до нової збірки. Оскільки книга написана вже у час війни, вона щемко відгукується кожному громадянину України.


Наприкінці заходу завідувачка бібліотеки Віра Лєбєдєва подякувала автору за його літературний внесок та вручила відзнаку від ВМ ЦБС.
Гості також не забарилися зі словами вдячності до автора. Окрім іншого презентацію прикрасили і пісні, покладені на слова віршів Віри Гранатової-Лєбєдєвої у виконанні неперевершеної пані Марії.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість жити, працювати, творити та зустрічатися навіть у такий неспокійний час!

Коментарі