Чарівні звуки кобзи Володимира Перепелюка


Листопад владарює надворі, а у нашій бібліотеці сьогодні свято: чарівні звуки кобзи та неперевершений голос нашого земляка заполонили всіх присутніх. 21 числа цього місяця ми вшановуємо пам'ять славетного земляка, кобзаря, бандуриста, а також композитора, народного майстра і письменника Володимира Перепелюка.

Доторкнутися серцем до струн вічності мали змогу учні 8 класу школи "АІСТ", запрошені на свято. Із розповіді Н. Грицишиної діти дізналися про творчість В. Перепелюка, про окремі цікаві епізоди з його життя, насолодились піснями у виконанні бандуристок Вінницької школи мистецтв "Вишенька", переглянули фрагменти запису фесту бандуристів ім. В. Перепелюка "Струни вічності". Також учні прослухали раритетні записи голосу майстра кобзи: "Невольницький плач", "Ой, у полі билинонька", "Ластівка".

Виступ Ганни Коваль - викладача класу бандури Вінницької дитячої школи мистецтв "Вишенька".Єлизавета Олійник, учениця 5 класу виконує пісню "Буду чекати на тебе" із кінофільму "Шербурзькі парасольки".

Розповідь про цікаві епізоди з життя Володимира Перепелюка.
Пісня "Пливе човен" у виконанні учасниці фесту, учениці Тульчинської дитячої музичної школи Марії Подолян.

Коментарі