Цікавинки на зупинкахЗнайомство з книгою, формування правильного ставлення до неї, сіяння любові до читання одні із першочергових завдань бібліотек будь-якої країни та будь-якого часу. Саме тому наприкінці березня бібліотеки України долучаются до проведення Всеукраїнського тижня дитячої книги.
Сьогодні о 10.30 у бібліотеці відбулося відкриття тижня дитячої книги бібліо-подорожжю "Цікавинки на зупинках", на яке завітали вихованці 5-ої групи ДНЗ №30 "Світлячок". Також гостями заходу став Дитячий Полонійний Театр "ДІАЛОГ" Вінницької культурно-просвітницької спілки поляків під керівництвом Вікторії Гайдаш. Юні театрали представили прем'єру вистави за віршами Григорія Остера "Шкідливі поради".

Вихованці ДНЗ №30 в очікуванні бібліотечних див

Перша зупинка "Театральна". Прем'єра вистави за віршами Григорія Остера "Шкідливі поради" від Дитячого Полонійного Театру "ДІАЛОГ"2-га зупинка "Грайлива". Рухливі ігри "День і ніч" та "Море хвилюється" 

3-тя зупинка "Книжкова". Ознайомлення дошкільнят із книгами та журналами, презентація книжкової виставки

4-та зупинка "Казкова". Вгадуємо героїв казок

5-та зупинка "Віршова". Дитячі віршики про весну, маму, Україну від малечі


6-та зупинка "Загадкова". Відгадували загадки та придумували власні

7-ма зупинка "Малювання". Діти малювали казкових персонажів, героїв мультфільмів, а також отчуючий світ: веселку, квіти, прапор України, воїнів АТО
Фото на згадку 


Дарма, що не вміємо читати, головне, що малюнки яскраві!

Коментарі