Герої житимуть у віках


Сьогодні на годину патріотичної поезії з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні до бібліотеки завітали учні 8-А класу ЗОШ №23. Цьогоріч виповнюється уже два роки від тих подій, які сьогодні ми називаємо Революцією гідності. Не кожен може взяти в руки зброю і підти захищати Батьківщину, але кожен МАЄ зрозуміти, що слова "Україна починається з тебе" - не пустий дзвін, не затертий до дірок лозунг. Почнімо змінювати себе, своє найближче оточення, щоб таким чином допомогти воїнам АТО, щоб смерть героїв Майдану не була даремною!
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, щоб змінити свідомість українців, щоб сьогодні і завтра ніколи не було таким як вчора. 20 лютого в Україні вшановують пам'ять героїв Небесної Сотрні. 

Це пам'ятний день, що відзначається з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Гості завітали до інтернет-центру бібліотеки, щоб прослухати пісні присвячені героям Майдану

Коментарі